• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt

Rýchly kontakt

Obchodná kancelária

Popradská 60
821 06 Bratislava
 

Tel/fax:  
Email: sales@robotech.sk
Mobil: +421 904 184 561

O spoločnosti

Návrh, konštrukcia a výroba zváracích, ustavovacích a kontrolných prípravkov

Činnosť našej konštrukčnej kancelárie spočíva predovšetkým v realizácii konštrukčných prác pre zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu a v zaistení výroby (kooperačným spôsobom) nami konštruovaných výrobkov. Dokumentáciu vytvárame v v CAD systémoch SolidWorks, Pro Engineer, Catia,

Meracie a kontrolné prípravky

Konštrukcia dátových kontrolných modelov, ustavujúcich prípravkov pre meranie dielov karosérie, skupín zváranej karosérie. Cieľové uplatnenie týchto produktov je v oblasti kvality predvýrobných a výrobných fáz automobilového priemyslu. Naša konštrukcia realizuje projekčný návrh, zástavbovú analýzu a tvorbu výkresovej dokumentácie.

Zváracie prípravky a iné prípravky (manipulačné, skúšobné, skladovacie)

Vykonávame projekčné návrhy zváracích staníc jednotlivých technologických zváracích operácií. Po ich schválení zákazníkom detailnú konštrukciu a tvorbu výkresovej dokumentácie.

Výrobná činnosť

V rámci poskytovania komplexných služieb našim zákazníkom okrem konštrukčných prác tiež zaisťujeme presnú strojovú výrobu. V prípade prevzatia zákazky ako celku, samozrejme ručíme za kvalitu výrobku nie len po konštrukčnej stránke, ale rovnako za kvalitu výroby.

Návrh a realizácia robotizovaných pracovísk
Návrh, konštrukcia a výroba zváracích, ustavovacích a kontrolných prípravkov
Návrh a výroba neštandardných polohovadiel a upinacích systémov
Programovanie a servis robotov, zrýchľovanie procesov
Školenie údržby a obsluhy